Başkan Genç TGRT Haber’de

Başkan Genç Okulların Sorunlarını Yerinde İnceliyor
1 Ekim 2017
Başkan İftar Dağıtımında
29 Eylül 2017

BAŞKAN GENÇ TGRT HABER’DEN İZLEYİCİLERE SESLENDİ.

Eyüp Belediye Başkanı TGRT Haber’de yayınlanan Genel Yayın Yönetmenliğini, Resul İzmirli, Danışmanlığını Prof. Dr. İsmail Kaya ve Sunuculuğunu Mehmet Emin Öztürk’ün yaptığı “İŞ DÜNYAMIZ” programına katıldı.

Canlı olarak yayınlanan programda Eyüp’ün tarihi, kültürü ve sanatı hakkında izleyicileri aydınlatan Başkan Genç, herkesi inanç (dini) turizmin merkezi olan Eyüp’e davet etti. 1994’den 2006 yılına kadar geçen sürede yapılan çalışmaları çok başarılı bulan program yetkilileri Başkan Genç’i tebrik etti. Ayrıca Liderlik vasıfları ve vizyon çalışmalarının da ele alındığı programda Başkan Genç, iyi bir liderin nasıl olması gerektiği yönünde izleyicilere ipuçları verdi.

Öte yandan yapılan yatırımlarla ilgili de bilgiler aktaran Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç Eğitim, Sağlığa en büyük yatırımın yapıldığını, Restorasyon çalışmalarını da tamamladıklarını belirtti. Yine 12m2 ile en yeşil ilçe olma unvanını elinde bulundurduklarını belirten Başkan Genç, Alibeyköy’ün 30 yıllık sorunu olan ve 12 bin vatandaşı ilgilendiren İşgalli vakıf arazileri ile hazine arazilerini takas işlemlerini büyük çaba ve uğraşlardan sonra çözdüklerini ifade etti.

 

Genel yayın yönetmeni Resul İzmirli, Danışman Prof. Dr. İsmail Kaya ve Sunucu Mehmet Emin Öztürk’ün sorularına içtenlikle cevap veren Başkan Genç, azim ve karalılıkla projeleri bir bir hayata geçirdiklerini ifade etti. Teleferik projesini, katlı otopark, Eyüp Müzesi gibi önemli projelerin bittiğini, Tünel yol, Fatih Sultan Mehmet Han’ın eseri olan Hamam, projelire başlanıldığını, Rami Kışlası ve diğer projelerinde en kısa sürede süratle hayata geçirileceğinin müjdesini veren Başkan Ahmet Genç Eyüb’ü cazibe merkezi haline getirdiklerini söyledi.