Eğitim – Eyüp Spor

Ebru Hat Sergi Açılışı
30 Eylül 2017
Emniyet Tepe Kız Kuran Kursu Çanakkale Gezisi
30 Eylül 2017

ALİBEYKÖYSPOR EMİN ELLERDE..

Alibeyköyspor  Asbaşkanı Şevket Sever, Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç’in kulübün gelirlerinin  artırılması için, Alibeyköy stadının altındaki dükkanlar ile stadın yanında bulunan halı sahanın gelirlerini, Alibeyköyspor’a verdiğini açıkladı. Asbaşkan Sever, Eyüp Belediye Başkanı Ahmet Genç’in desteğiyle Alibeyköyspor’un arzu edilen yerde olacağını

belirterek, devre arasında yapacakları transferle taraftarlara özledikleri Alibeyköyspor’u izleteceklerini söyledi. Şevket Sever, Eyüpspor’dan futbolcu transfer edeceklerini de sözlerine ekledi.

Eyüpspor kulübü Başkanı Yaşar Özgül  ise Alibeyköyspor’un istenilen yerde olması için devre arasında futbolcu desteğinde bulunacaklarını belirtti. Başkan Yaşar Özgül, Alibeyköyspor ile  kardeş kulüp olduklarını belirterek; Alibeyköyspor ikinci yarıda üst sıralara tırmanması için elimizden geleni yapacağız. Bunun için devre arasında futbolcu takviyesi ilk hedefimiz olacak  dedi.

Alibeyköyspor’u hedefleri olan bir kulüp haline getirmek içinmücadele ettiklerini  belirten Eyup Belediye Başkanı Ahmet  Genç, Alibeyköy’lü taraftarları takımlarına sahip çıkmaya çağırdı.